GEOMYS Usługi dla Nauki partnerem VII Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego "Symbioza"!

Symbioza 7

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA

MIĘDZYUCZELNIANE SYMPOZJUM BIOTECHNOLOGICZNE

11-13 MAJA 2018 r.

WYDZIAŁ BIOLOGII UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne "Symbioza" serdecznie zaprasza na siódmą edycję Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego, która odbędzie się w terminie 11-13 maja 2018 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku Sympozjum ma charakter międzynarodowy i w całości będzie prowadzone w języku angielskim.

Plakat Symbioza 7

Sympozjum kierowane jest do młodych naukowców z całego świata, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu bio-nauki. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi wynikami badań w formie wystąpienia publicznego, posteru lub zapisać się na sympozjum jako bierni uczestnicy. Co więcej, MSB jest wyjątkową okazją do poznania ciekawych ludzi a także daje możliwość wzięcia udziału w wykładach prowadzonych przez naukowców z Europejskich instytucji naukowych. Ponadto gorąco zachęcamy do uczestnictwa w nieoficjalnym programie przygotowanym przez członków Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologicznego, który jest doskonałą okazją do poznania pozostałych uczestników oraz zwiedzenia pięknej stolicy Polski!

Ostateczny termin nadsyłania abstraktów i rejestracji uczestników czynnych:               2 marca 2018 r.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://msb.symbioza.edu.pl/en oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/msbsymbioza.

 

Źródło tekstu i grafik: materiały prasowe organizatorów