Oprogramowanie dla Nauki

Oprogramowanie do badań naukowych, projektowane na zamówienie. Przykładowe języki programowania: Java, Python.

Przykładowe projekty i usługi:

  • aplikacje oparte o bazy danych (systemy bazodanowe),
  • aplikacje do analizy i prezentacji danych ilościowych,
  • aplikacje do automatycznej analizy obrazu,
  • systemy analizy ruchu i zachowania zwierząt (video tracking systems),
  • aplikacje internetowe (serwisy internetowe),
  • instalowanie oprogramowania specjalistycznego,
  • doradztwo techniczne (np. zakup sprzętu komputerowego).

6 powodów, dla których warto zamówić nasze aplikacje

1.   Łączymy wykształcenie z zakresu nauk przyrodniczych i informatyki.

2.   Posiadamy doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i testowaniu oprogramowania.

3.   Oferujemy oprogramowanie dedykowane – przygotowywane „na miarę”, dostosowane ściśle do indywidualnych potrzeb Państwa badań. Dostępne na rynku rozwiązania – programy ogólnego przeznaczenia, kierowane do dużej grupy odbiorców – zwykle nie spełniają specyficznych wymogów konkretnego projektu badawczego, za to zawierają wiele funkcji zbędnych dla danego użytkownika.

4.   Płacicie Państwo tylko za to, czego potrzebujecie. Zarówno podstawowe oprogramowanie jak i dodatkowe funkcje do naszych aplikacji przygotowujemy na indywidualne zamówienie, nie sprzedajemy ich w gotowych pakietach. Dzięki temu nie obciążamy naszych klientów kosztami elementów oprogramowania, z których i tak nie będą korzystać.

5.   Proponujemy partnerską współpracę. Rozpoczynając realizację zlecenia, określamy z Państwem wymagania, jakie ma spełniać aplikacja. W trakcie projektowania, rozwijania i testowania oprogramowania jesteśmy otwarci na szczegółowe sugestie i wskazówki. Zapewniamy również wsparcie w zakresie wdrożenia oprogramowania oraz wsparcie serwisowe.

6.   Nasze oprogramowanie zmienia się razem z Państwa badaniami. Jeżeli Państwa projekt badawczy ulegnie modyfikacji, zapraszamy ponownie. Uzupełnimy aplikację o niezbędne zmiany lub rozszerzenia.