GEOMYS Usługi dla Nauki partnerem II Ogólnopolskiej Konferencji Studentów i Młodych Naukowców „Oblicza Neuronauki”!


Oblicza NeuronaukiW dniach 16-18 listopada 2012 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się druga edycja ogólnopolskiej konferencji „Oblicza Neuronauki”.

Organizatorem wydarzenia są członkowie Studenckiego Koła Naukowego Neurobiologii działającego przy Uniwersytecie Warszawskim.

 

W ramach konferencji zaplanowano sesję posterową oraz pięć sesji referatowych obejmujących następujące bloki tematyczne:

 

–  Neurobiologia

–  Neuropsychologia

–  Neurologia i neurochirurgia

–  Neuroinformatyka

oraz

–  Pogranicza neuronauki

 

Każda z sesji tematycznych będzie poprzedzona wykładem zaproszonego gościa, specjalisty w danej dziedzinie. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą technologie innowacyjności.


Prelekcje studenckie będą odbywały się równocześnie w dwóch salach, w wersji podstawowej (referaty przeznaczone dla słuchaczy początkujących w danej dziedzinie) oraz rozszerzonej (dla osób już posiadających podstawy merytoryczne). Prelegenci będą mogli zgłaszać wystąpienia 15-minutowe (standard) lub 5-minutowe (flash).


Konferencja odbędzie się w języku polskim i skierowana jest do studentów nauk przyrodniczych, ale także do osób nie związanych ze środowiskiem naukowym.


Rejestracja już w trakcie! Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.neuronauka.org.

 

Zapraszamy do udziału!

Oblicza Neuronauki

Grafika: Oblicza Neuronauki