Cennik, promocje i rabaty

Tłumaczenia dla Nauki • Tłumaczenia Techniczne

Poniższy cennik dotyczy pisemnych tłumaczeń specjalistycznych, zarówno na język polski jak i angielski. Przedstawione stawki to kwoty brutto.

  • Tłumaczenie Standard                                  55 zł za stronę rozliczeniową
  • Weryfikacja Standard                              od 30 zł za stronę rozliczeniową
  • Tryb Express                                             + 50% stawki Standard
  • Tryb Super Express                                  +100% stawki Standard

Strona rozliczeniowa to 1800 znaków  ze spacjami.

Standard: tłumaczenie lub weryfikacja do 5 stron rozliczeniowych na dzień roboczy.                  Express: tłumaczenie lub weryfikacja 6-8 stron rozliczeniowych na dzień roboczy.                         Super Express: tłumaczenie lub weryfikacja 9-11 stron rozliczeniowych na dzień roboczy.

Czas wykonania zlecenia nie obejmuje: dnia przyjęcia zlecenia przez firmę GEOMYS, dnia odbioru zlecenia przez Klienta oraz dni wolnych od pracy (soboty, niedziele i święta).

Standardowy format plików: doc, docx. W przypadku dokumentów nietypowych (np. ppt, xls) lub niepodlegających edycji (np. pdf), zatem wymagających dodatkowych czynności związanych z formatowaniem tekstu, koszty ulegają zwiększeniu o 15% stawki Standard.

Weryfikacjaostateczna stawka  zależy od ilości poprawek niezbędnych do wykonania w danym tekście. Dokładną kwotę określamy po otrzymaniu tekstu do wyceny.

Pogotowie Tłumaczeniowezlecenia wyjątkowo pilne, realizowane w dniu zgłoszenia, następnego dnia po zgłoszeniu lub w dzień wolny od pracy rozliczamy według stawki Standard z doliczeniem dodatkowej opłaty, zależnej od objętości tekstu, stopnia jego specjalizacji oraz czasu na wykonanie zlecenia. Wysokość dodatkowej opłaty określamy po otrzymaniu tekstu do wyceny.

Cennik obowiązuje od 1 stycznia 2015 r. i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Zapraszamy do bezpłatnej wyceny tekstu. W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o indywidualny kontakt.

 

Oprogramowanie dla Nauki

Każdy projekt informatyczny wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i omówienia warunków współpracy.

 

Usługi Techniczne dla Nauki

Każdą usługę techniczną wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do    skontaktowania się z nami i omówienia warunków współpracy.

 

Promocje i rabaty

Polecamy aktualne promocje:

Promocja GRANT

Promocja STUDENT

Promocja GAZ ŁUPKOWY

Wyjątkowe promocje tylko na Facebooku!

Stałym klientom oraz autorom dłuższych tekstów do tłumaczenia oferujemy indywidualne rabaty.

Promocje i rabaty nie łączą się.