GEOMYS Usługi dla Nauki partnerem VI Międzynarodowej Konferencji Aspects of Neuroscience!

baner_2016_aon

 

VI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA ASPECTS OF NEUROSCIENCE

25–27 LISTOPADA 2016 r.

WYDZIAŁ BIOLOGII UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

Studenckie Koło Neurobiologii UW serdecznie zaprasza na VI Międzynarodową Konferencję Aspects of Neuroscience, która odbędzie się 25–27 listopada 2016 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja Aspects of Neuroscience jest podzielona na 4 sesje tematyczne, prezentujące różne podjeścia badawcze w neuronauce: Neurobiology, Computational Neuroscience, Cognitive Neuroscience oraz Clinical Neuroscience. W tym roku wśród zaproszonych gości znajdują się wybitni naukowcy, jak prof. Eva Jablonka, prof. Giovanna Mallucci, prof. Christian Lüscher, prof. David Price, prof. Kevin Warwick i dr Daniel S. Margulies. Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

Konferencja jest skierowana do studentów i młodych naukowców, zarówno tych, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w świecie nauki jak i tych, którzy dalej chcieliby rozwijać swoją karierę naukową. Uczestnicy mogą zgłaszać udział w sesjach seminaryjnych oraz sesjach plakatowych (plakaty eksperymentalne i teoretyczne).

Ostateczny termin nadsyłania abstraktów i rejestracji uczestników czynnych:               1 listopada 2016 r. Rejestracja uczestników biernych trwa do 10 listopada 2016 r.

W tym roku w programie Konferencji znajdują się także warsztaty dla uczestników oraz dyskusja z udziałem zaproszonych gości.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://neuroaspects.org oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/AspectsOfNeuroscience.

 

Źródło tekstu i grafiki: materiały prasowe organizatorów